ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 17/10/2018

ΚΗΦΙΣΣΟΣ Κ. ΤΙΘΟΡΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ  2-4

ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΚΑΛΥΒΙΑ  2-2

ΔΙΒΡΗ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ  0-2

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  4-0

ΜΑΛΕΣΙΝΑ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ  1-1

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΤΑΛΑΝΤΗ  1-5

ΡΕΓΚΙΝΙ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  0-2

ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΣΤΥΛΙΔΑ (24/10)

Advertisements

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ SUPER LEAGUE

7η αγωνιστική

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΕΙΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

4η αγωνιστική

Οι αγώνες το Σαββατοκύριακο στη Φθιώτιδα

 Α! Κατηγορία

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 16.00

1/ΓΗΠ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ:ΑΤΑΛΑΝΤΗ – ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
2/ΓΗΠ. ΛΑΡΥΜΝΑΣ:ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
3/ΓΗΠ. ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ:ΑΡΗΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008
4/ΓΗΠ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ
5/ΓΗΠ. ΚΑΤΩ ΤΙΘΟΡΕΑΣ:ΚΗΦΙΣΣΟΣ – ΑΝ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
6/ΓΗΠ. ΜΩΛΟΥ:ΠΑΜΜΩΛΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ
7/ΓΗΠ. ΚΑΛΥΒΙΩΝ:ΚΑΛΥΒΙΑ – ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ

 

 Β! Κατηγορία

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 16.00
1/ΓΗΠ. ΜΕΞΙΑΤΩΝ:ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ – ΓΑΡΔΙΚΙ
2/ΓΗΠ. ΡΑΧΕΩΝ:Α.Ε. ΕΧΙΝΑΙΩΝ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 16.00
1/ΓΗΠ. ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ:ΚΑΛΑΠΟΔΙ – ΑΣΤΗΡ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ
2/ΓΗΠ. ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ:ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ – ΣΚΑΡΦΕΙΑ
3/ΓΗΠ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ:ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΚΟΜΝΗΝΟΣ
4/ΓΗΠ. ΤΡΑΓΑΝΑΣ:ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΡΕΓΓΙΝΙ
5/ΓΗΠ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ:ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ ΠΕΤΡΩΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ
6/ΓΗΠ. ΚΑΣΤΡΙΟΥ:ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ
7/ΓΗΠ. ΕΥΡΥΤΑΝΩΝ:ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΟΜΒΡΟΣ
8/ΓΗΠ. ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ:ΤΣΟΥΚΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ
9/ΓΗΠ. ΕΠΣΦ:ΔΙΒΡΗ – ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ :
10/ΓΗΠ. ΦΡΑΝΤΖΗ:ΦΡΑΝΤΖΗ – ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ
11/ΓΗΠ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ:ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΣΤΑΥΡΟΥ
12/ΓΗΠ. ΓΑΛΑΝΕΙΚΩΝ:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΛΙΑΚΟΣ
Το σωματείο ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ παραιτήθηκε των αγώνων του πρωταθλήματος
της Β! Κατηγορίας του 1ου ομίλου.

 

 

Κ-16

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10.30
1/ΓΗΠ. ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ:ΑΝ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
2/ΓΗΠ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ:ΣΤΥΛΙΣ – ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ
3/ΓΗΠ. ΦΡΑΝΤΖΗ:ΦΡΑΝΤΖΗ – ΚΑΜ. ΒΟΥΡΛΑ (ΑΝΑΒΟΛΗ)

Το σωματείο Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ δεν θα συμμετάσχει των αγώνων του πρωταθλήματος Κ-16 για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019.

Κ – 14
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 16.00
1/ΓΗΠ. ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ:ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ – ΑΚΑ.Δ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Β!

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018 ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10.30
1/ΓΗΠ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ:ΠΟΔ.ΑΚΑΔ.ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΟΚΡΙΔΑΣ
2/ΓΗΠ. ΕΛΑΤΕΙΑΣ:ΕΛΑΤΕΙΑΚΟΣ – ΦΡΑΝΤΖΗ
3/ΓΗΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ:ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ – ΔΙΟΝΥΣΟΣ
4/ΓΗΠ. ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ:ΕΝΩΣΗ 2010 – ΑΝ.ΔΥΤ.ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
5/ΓΗΠ. ΑΜΟΥΡΙΟΥ:ΑΙΑΝΤΑΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΛΑΜΙΑΣ Α!
6/ΓΗΠ. ΜΩΛΟΥ:ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΜΩΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

Το σωματείο Α.Ε. ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 δεν θα συμμετάσχει των αγώνων του πρωταθλήματος
Κ-14 για την αγωνιστική περίοδο 2018-2019.

 

 

Κληρώθηκε το πρόγραμμα των μικτών Παίδων – Νέων Φθιώτιδας

Πραγματοποιήθηκε σήμερα στα γραφεία της ΕΠΟ η κλήρωση των πρωταθλημάτων μικτών ομάδων ΕΠΣ Παίδων και Νέων, τα οποία θα ξεκινήσουν στις 31 Οκτώβρη.

Στον 7ο όμιλο οι ομάδες της Φθιώτιδας θα αντιμετωπίσουν τις αντίστοιχες της Μαγνησίας, της Εύβοιας και της Ευρυτανίας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα!

1η  Αγωνιστική  4η

31/10/2018 – 4/1/2019

ΦΘΙΩΤΙΔΑ-ΕΥΒΟΙΑ

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ

 

2η  Αγωνιστική  5η

21/11/2018 – 25/1/2019

ΕΥΒΟΙΑ – ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ

ΜΑΓΝΗΣΙΑ – ΦΘΙΩΤΙΔΑ

 

3η  Αγωνιστική  6η

12/12/2018 – 13/2/2019

ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ-ΦΘΙΩΤΙΔΑ

ΕΥΒΟΙΑ-ΜΑΓΝΗΣΙΑ

«Έφυγε» από τη ζωή η μητέρα του διαιτητή Γιώργου Παπαμίχου

«Έφυγε» από τη ζωή η μητέρα του διαιτητή και αδερφικού μας φίλου Γιώργου Παπαμίχου,  Αμαλία.

Η νεκρώσιμη ακολουθία θα γίνει σήμερα Τρίτη και ώρα 15.30 στον Ιερό Ναό Αγ Γεωργίου Αλεποσπίτων στο Γοργοπόταμο.

Ο πανάγαθος να δώσει ανάπαυση στην ψυχή της και να είναι ελαφρύ το χώμα που θα την σκεπάζει.

 

***   Γιώργο και Νούλη να είστε καλά να τη θυμάστε, την πάντα  καλοσυνάτη , χαμογελαστή και με ανοιχτή καρδιά για όλους μας , μανούλα σας.

Δεν την ξεχνάμε την κυρά Αμαλία !!!

Θανάσης – Μαίρη  Παπακώστα

 

 

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 17/10/2018

Β΄ φάση Κυπέλλου Ε.Π.Σ. Φθιώτιδας
Τετάρτη 17-10-2018 ΩΡΑ: 16.00

Αγώνας: ΚΗΦΙΣΣΟΣ –ΑΝΑΓ. ΔΥΤ. ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
Διαιτητής: ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Βοηθοί: ΚΑΛΥΒΑΣ-ΞΗΡΟΜΕΡΙΤΗΣ
Αγώνας: ΝΙΚΗ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ -ΚΑΛΥΒΙΑ
Διαιτητής: ΤΣΑΒΟΣ
Βοηθοί: ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ-ΧΑΝΗΣ
Αγώνας: ΔΙΒΡΗ –ΝΕΟ ΚΡΙΚΕΛΛΟ ΓΗΠ ΕΠΣΦ
Διαιτητής: ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Βοηθοί: ΚΛΕΙΤΣΑΚΗΣ-ΞΕΦΛΟΥΔΑΣ
Αγώνας: ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ –ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
Διαιτητής: ΣΟΥΦΛΕΡΟΣ
Βοηθοί: ΔΟΣΚΟΡΗΣ-ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΙΩΑΝ.
Αγώνας: ΜΑΛΕΣΙΝΑ 2008 – ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
Διαιτητής: ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Βοηθοί: ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ-ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ
Αγώνας: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΤΑΛΑΝΤΗ
Διαιτητής: ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ
Βοηθοί: ΚΑΚΛΗ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ
Αγώνας: ΡΕΓΓΙΝΙ –ΔΑΦΝΗ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΓΗΠ ΜΩΛΟΥ
Διαιτητής: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Βοηθοί: ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ-ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ Β΄ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ 13 & 14/10/2018

 

1ος Όμιλος:

ΣΚΑΡΦΕΙΑ – ΚΑΛΑΠΟΔΙ 0-3
ΚΟΜΝΗΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 4-4
ΡΕΓΓΙΝΙ – ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 2-0
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΛΟΚΡΙΔΑΣ – ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ 0-3 α.α.
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ – ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ ΑΡΚΙΤΣΑΣ 2-1
ΡΕΠΟ: ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΜΕΝΑ ΒΟΥΡΛΑ 6
ΚΑΛΑΠΟΔΙ 6
ΡΕΓΓΙΝΙ 4
ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ 3
ΑΕΤΟΣ ΜΕΝΔΕΝΙΤΣΑΣ 3
ΑΓΡΟΤΗΣ ΤΡΑΓΑΝΑΣ 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΣΕΡΑΦΕΙΜ 2
ΚΟΜΝΗΝΟΣ 1
ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ 0
ΣΚΑΡΦΕΙΑ 0
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΛΟΚΡΙΔΑΣ -6

2ος Όμιλος:

ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ 0-0
ΓΑΡΔΙΚΙ – ΘΥΕΛΛΑ ΡΟΔΩΝΙΑΣ 0-2
ΟΜΒΡΟΣ – ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 2-4
ΑΤΡΜΗΤΟΣ ΠΑΛ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ – ΑΧΙΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ 2-0
ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ – ΤΣΟΥΚΑ 3-3
ΡΕΠΟ: ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΜΕΞΙΑΤΙΚΟΣ 6
ΘΥΕΛ. ΡΟΔΩΝΙΑΣ 6
ΕΥΡΥΤΑΝΙΚΟΣ 4
ΑΤΣΑΛ. ΠΕΤΡΩΤΟΥ 4
ΑΤΡΟΜ. Π. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 4
ΔΟΞΑ ΖΗΛΕΥΤΟΥ 1
ΤΣΟΥΚΑ 1
ΑΝΑΓ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ 1
ΑΧΙΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ 0
ΓΑΡΔΙΚΙ 0
ΟΜΒΡΟΣ 0

3ος Όμιλος:

ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ – ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 1-3
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ – ΦΡΑΝΤΖΗ 2-0
ΟΛΥΜΠ. ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΓΛΥΦΑ 1-4
ΔΙΒΡΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 1-2
ΡΕΠΟ: ΜΑΛΙΑΚΟΣ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΕΡ. ΒΑΘΥΚΟΙΛΟΥ 6
ΑΕ ΕΧΙΝΑΙΩΝ 4
ΓΛΥΦΑ 4
ΠΕΛΑΣΓΙΑΚΟΣ 4
ΠΑΟ ΑΝΘΗΛΗΣ 4
ΔΙΒΡΗ 1
ΟΛΥΜΠ. ΛΑΜΙΑΣ 1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 0*
ΜΑΛΙΑΚΟΣ 0*
ΘΥΕΛΛΑ ΜΕΓ. ΒΡΥΣΗΣ 0
ΦΡΑΝΤΖΗ 0